Cestování po ČR

Ideální místo pro svatbu? Romantika pod Karlštejnem se musí zažít

Svatba je velká událost, jde o spojení dvou cest v jednu společnou. Tato pouť by měla být nejlépe celoživotní, a proto si svatební den zaslouží v našich srdcích speciální místo. A aby byla také svatba speciální, musí být speciální rovněž lokalita, kterou si pro stvrzení manželského svazku vybereme.

Svatby hrají prim

Hotelů je spousta, ale jen některé jsou opravdu výjimečné. A nemáme teď na mysli zhýralý luxus, ale především romantiku a kouzelné či téměř pohádkové prostory. Právě takové nezapomenutelné zážitky si můžete odnést, rozhodnete-li se pro hotel poblíž Karlštejna. Svou zásluhu na tom mají nepochybně také okolní krásy malebné krajiny chráněné krajinné oblasti Český kras. Romantičtějších míst než na břehu Berounky pod středověkým hradem Karlštejn, u nás už mnoho nebude. Také proto je to nepochybně oblíbené místo pro pořádání svateb.

Hotel dokonce získal několik let po sobě ocenění jako nejlepší svatební místo. Oblíbené jsou zde třeba obřady pod širým nebem na romantickém ostrově. S organizací svateb tady ostatně mají bohaté zkušenosti. Svatební hostinu lze uskutečnit na ostrově s party stanem, v hotelové restauraci nebo v klimatizovaném salonku. Samotné ubytování na Karlštejně nabízí řadu krásných pokojů. Celkově zde najdete:

  • 21 hotelových pokojů
  • 2 nadstandardní svatební pokoje HER a HIS

Je patrné, že hotel je tedy na svatby opravdu zaměřen, ostatně můžete se zde projet také na koni nebo ve svatebním kočáru. Dokonce se zde mohou novomanželé nechat vyfotit třeba s mláďaty bílých tygrů, a to díky spolupráci s místním zooparkem. Mlsné jazýčky zase ocení zdejší gastronomické speciality, a to nejen při svatbách. Je možno zde grilovat také venku na terase nebo na ostrově.

Zázemí pro eventy

Nejsou to ale pouze svatby, můžete si zorganizovat firemní večírek, školení, seminář nebo klidně libovolnou rodinnou akci jako je oslava narozenin apod. Je tady restaurace s barem či relaxační centrum s finskou saunou, vířivkou nebo fitness centrem.