Ostatní

Autoservis Hlučín vám zajistí kompletní služby a profesionální přístup

Když se porouchá vůz, je to velmi nepříjemná událost. Většina z nás potřebuje auto každý den, abychom se mohli dostat do práce, vyzvedli děti ze školy, jeli do obchodu a mnoho dalšího. Při poruše pochopitelně hledáme autoservis, problém je v tom, že se mezi sebou autoservisy liší a to nejen velikostí a vybavením, ale i přístupem. V mnoha případech musíte dlouho čekat, dají vám vyšší cenu než čekáte nebo platíte za služby, které jste ani nechtěli. Nenechte se šidit, obraťte se na skutečné profesionály, kteří se vám budou naplno věnovat, cenu všech oprav vám sdělí předem a budou k vám přistupovat zcela profesionálně. Navštivte autoservis Hlučín.

Kompletní služby pro váš vůz

Autoservis v Hlučíně realizuje opravy v tom nejkratším možném termínu, zajišťuje i rychloservis a tak na drobné opravy nemusíte dlouho čekat. Rozpočet opravy se dozvíte již během telefonického hovoru nebo krátké návštěvy. Autoservis je moderně vybavený, disponuje techniky s mnohaletou praxí a ke každému klientovi přistupuje zcela individuálně. Realizují zde všechny opravy a také zde připraví váš vůz na STK a ME. Zajistí vám zde i geometrii náprav, bude seřízena za pomoci moderní 3D laserové geometrie Hofmann Megaline Ssence 600.

Samozřejmostí je diagnostika vozidel, která je prováděna u osobních i užitkových vozů s benzinovými i dieselovými motory. Provádí zde kompletní opravy podvozku, opravy motoru, výměny čelních skel i karosářské práce. Dokonce vám namontují tažná zařízení podle vašich přání a dokáží provést i montáž zámku řazení, V servisu také plní klimatizace, provádí montáže výfuků a mnoho dalšího. Servis najdete na adrese PNEU OK – shop s.r.o., Markvartovická 1416/2, Hlučín. Navštívit ho můžete i na webu pneuok.cz/autoservis-hlucin/. Neriskujte s pofidérními servisy, ale obraťte se na specialisty, kteří vám zajistí skvěle odvedenou práci za skvělé ceny.