Ostatní

Doklady a kartičky na jednom místě – pořiďte si pouzdra na doklady!

Nosíte všechny věci, které považujete za důležité a nezbytné u sebe? Vaše peněženka sice připomíná menší tašku, nevejde se do ní už takřka vůbec nic a stejně jí zavíráte na pátý pokus. Všechny věci potřebujete. Tu je to kartička pojištěnce, která by měla být neustále po ruce, jinde zase slevová poukázka do drogérie nebo vinotéky. A těch kartiček je opravdu hodně. Navíc, když přidáte občanský průkaz, zdravotní kartičku, řidičák a další a další nezbytné doklady, není moc prostoru na peníze.

Doklady ve zvláštním pouzdře

Máte peněženku narvanou k prasknutí a podstatně těžkou? Snažíte se do ní nacpat všechny možné doklady a karty? Pořiďte si speciální pouzdra na doklady, které vám může pomoci ulevit. Ostatně uleví také vaší peněžence, nebude tolik napěchovaná a díky tomu jí budete moci pohodlně zapnout a najdete v ní všechno, co potřebujete. Díky pouzdru budete mít všechny doklady, které s sebou musíte neustále nosit a také věrnostní kartičky z obchodů, neustále po ruce. Když budete potřebovat doklady, stačí jen vytáhnout pouzdro, když budete platit nákupy, pak vytáhnete peněženku. Jednoduché, praktické a rychlé. Vybrat si to správné pouzdro, které se vám zalíbí a navíc splní všechny vaše požadavky, můžete hned!

Pravá kůže je skvělý materiál

Pouzdra se vyrábějí z různých materiálů a také s různými potisky. Mladší ročníky jistě ocení barevnost a křiklavost PVC materiálů, ze kterých jde vše smýt jednoduše a navíc, když dostanou barevné pouzdro či s oblíbeným motivem, pak jim nebude nic chybět. Lidé, kteří již mají jiné priority a bláznivým a barevným motivům moc nehoví, mohou vyzkoušet jiné materiály. Například kůži. Pouzdro na doklady kožené je pevným a praktickým pomocníkem, kam můžete ukládat doklady a jiné věci.