Ostatní

Mini peněženky mají mnoho výhod

Ačkoliv jsou velké peněženky stále IN, mnoho lidí dává přednost mini peněženkám. Díky své velikosti jsou velmi praktické a skryjí se v jakékoliv kapse. Mini peněženky svou velikostí však matou. Do většiny z nich uložíte nejen své finance, také platební či členské karty. A jsou i další výhody.

Snadnější přístup

Mini peněženka nabízí mnohem snadnější přístup ke všem uloženým věcem, protože se nemusíte ničím přehrabovat. S mini peněženkou nebudete mít sklony schovávat nepoužívané karty, tuny účtenek a prošlých dárkových karet, které lidé v průběhu času běžně nashromáždí. Snadno získáte přístup k používaným kartám.

Všude se vejde

Vypouklá zadní kapsa, spojená s obrovskými peněženkami, bude vypadat hloupě, zejména při nošení upnutých kalhot. Mini peněženka se perfektně vejde do vaší košile nebo kapsy kalhot. Už se nemusíte starat o svůj vzhled.

Nemusíte se za ni ve společnosti stydět

Stará, roztrhaná peněženka, kterou používáte od počátku 90. let, nebude nikdy pěkným doplňkem. Také to nezlepší vaši postavu, když to lidé kolem vás uvidí. Minimalistické peněženky udělají pravý opak a lidé vás budou pokaždé obdivovat pokaždé, když ji vytáhnete.

Menší riziko v případě odcizení nebo ztráty peněženky

Když na přeplněném místě, jako je metro, ztratíte kontrolu nad tím, co se děje se zadní kapsou. Můžete mít mini peněženku ve své přední kapse, budete mít i nadále plnou kontrolu nad svými náležitostmi. Cizí lidé budou pravděpodobně tlačit proti vám, když na přeplněném místě, a to samo o sobě bude obtížné si všimnout kapsářů. Nedostatečný přehled nevadí, je-li peněženka v přední kapse.

Méně starostí, pokud peněženka zmizí

Nošením 1-2 platebních nebo kreditních karet se budete starat méně, pokud vám peněženka zmizí. Stačí jen informovat banku. Pokud vaše peněženka s více než 10 kartami zmizela, strávili byste celý den zařizováním zrušení karet.