Ostatní

Nenechte se nachytat a využijte skutečně výhodnou likvidaci vozů

Likvidace vozu je proces, který nepodnikáme zrovna každý den, ale maximálně několikrát za život. Většina lidí má vůz více než 5 let a zbavuje se ho zejména tehdy, když už by nesplnil technickou, je po havárii nebo už zcela nepojízdný. Mnoho lidí se likvidace vozu obává, protože v tuzemsku je téměř každý proces byrokratickým peklem, ekologická likvidace vozu naštěstí tak složitá není, ale je třeba vybrat vhodnou společnost, která vám ji zajistí.

Spolehněte se na certifikovanou společnost

V první řadě je potřeba vyhnout se překupníkům, kteří by váš vůz jen přeprodali dále. Zvolte proto certifikovanou recyklační společnost na SbohemAUTO.cz. Zajistí vám ekologickou likvidaci za těch nejvýhodnějších podmínek. Pokud jste uvažovali jen o nějakém lokálním vrakovišti, není to dobrá volba a to obzvláště, pokud váš vůz není pojízdný. Tato společnost si pro váš vůz zdarma přijede kamkoliv po České republice, zatímco jinde máte likvidaci obvykle jen zdarma, zde za váš vůz vždy dostanete zaplaceno. Již předem se pomocí kontaktního formuláře nebo infolinky můžete informovat, kolik za svůj vůz dostanete.

Můžete za něj dostat až 5 tisíc korun. Společnost je vám k dispozici 365 dní v roce a 24 hodin denně. Má všechna potřebná povolení a certifikáty, váš vůz bude zlikvidován podle všech platných norem a předpisů. Při samotném odtahu vozu vám bude vystaveno potvrzení o převzetí vozidla k ekologické likvidaci. Společně s Protokolem o ekologické likvidaci jde o důležité dokumenty k odhlášení vozu z registru vozidel. Pokud máte u domu nadbytečný vůz, pro který už nemáte využití, na nic nečekejte a kontaktujte společnost třeba ještě dnes, ať se zbytečného vozu zbavíte co nejdříve. Můžete se spolehnout na skvělé jednání a profesionální přístup.