Ostatní

Reklamní desky, bannery a jiné produkty

Pokud hledáte tiskárnu, která by vyšla vstříc vašim požadavkům v co nejkratší době a maximálně vyhověla vašim představám, pak se obraťte na ABC tiskárnu v Táboře. Oproti jiným tiskárnám nabízí zákazníkům řadu výhod.

Jakými přednostmi ABC tiskárna disponuje?

V první řadě je to prvotřídní kvalita všech produktů, které je dosahováno díky moderní tiskařské technologii ve vlastních prostorách ABC tiskárny. Součástí tiskárny je i moderní grafické studio s nejmodernějšími grafickými programy. Veškeré zakázky jsou vyřizovány v mimořádně krátkých lhůtách, a to u většiny produktů do 48 hodin. Tiskárna provádí ofsetový, digitální a velkoformátový tisk a k jejím službám patří rovněž rozvoz hotových produktů pomocí PPL, Zásilkovny, DPD, České pošty a na Táborsku jsou hotové zakázky nad 3 tisíce Kč rozváženy zdarma.

Reklamní PVC desky

Jedním z oblíbených produktů ABC tiskárny jsou reklamní PVC desky. Objednat si je mohou firmy, kterým reklamní desky z PVC materiálu slouží jak k vlastní propagaci, tak k ukládání různých písemnosti a dokumentů. Do tohoto sortimentu patří i reklamní cedule, které si lze objednat ve dvou variantách. První ekonomická se vyrábí z plastu a základem luxusní varianty je hliník. Reklamní cedule slouží k označení firem, nebo jako informační cedule v obcích, nemocnicích, školách i na úřadech.

Levné bannery

Bannery jsou v podstatě reklamní plachty určené do venkovního prostředí. Upevňují se na zdi domů nebo na ploty pomocí zpevněných ok. Výroba bannerů se provádí v několika rozměrech, na které jsou bannery ořezány přesně na potřebný rozměr, který si zákazník může objednat. ABC tiskárna nabízí při úpravě bannerů využití služeb svého grafického studia.

Samopropisovací bloky

Samopropisovací papír je jedním z dalších produktů ABC tiskárny. Tento papír je základem pro výrobu samopropisovacích bloků a dalších kancelářských potřeb. Díky samopropisovacím tiskopisům lze jediným propisem vytvořit několik kopií daného dokumentu. Proto jsou především samopropisovací bloky velice užitečným a praktickým výrobkem. Zákazník si může objednat mezi barvami listů bílých, žlutých, růžových, zelených a modrých. Tiskárna vyhoví i speciálním požadavkům, jako je například perforace papírů.