Ostatní

Uklízení ve firmách nemusí být složité, stačí zvolit tu správnou techniku

Nahání vám úklid husí kůži? Uklízet se musí a to nejen v domácnosti, ale především ve firmách. V mnoha firmách je řada úklidových pracovníků s běžnou úklidovou technikou a mají co dělat, by se starali o důkladný úklid. Není nad to investovat do profesionální úklidové techniky, která zvládne danou práci nejen lépe, ale také rychleji. Takovou techniku nabízí v České republice společnost Unikont Group s,r.o., která se specializuje na úklidovou techniku od předních výrobců a prohlédnout si jí můžete na stránkách společnosti Unikont.cz.

Dokonale čistá podlaha

Ve výrobnách halách, ve skladech, obchodních prostorách nebo i velkých kancelářích pomohou s mytím podlah nejlépe podlahové mycí stroje, kterým se říká scrubmastery, zajisté jste je mnohokrát viděli ve velkých obchodech nebo v různých firmách. Mohou být jak s chodící, tak i se sedící obsluhou a zvládnou během krátké chvíle umýt opravdu velkou plochu. Ačkoliv jsou často velké, lehce se s nimi manipuluje a ovládat je zvládne každý. Můžete si je vybrat v mnoha provedeních podle toho, jak velké nebo stísněné prostory budou uklízet.

Na venkovní úklid nejlépe se stroji Multicar

Multicar je známá německá značka vyrábějící transportéry a nosiče nástaveb. V tuzemsku jsou známé také jako multikáry a lze je přizpůsobit téměř pro jakoukoliv práci. Věděli jste, že pro ně existuje přes 100 různých nástaveb? Široká škála činností způsobila, že se využívají v různých oborech, pomáhají s úklidem, často se využívají ve stavebnictví, zahradnictví a narazíme na ně i v komunálních službách. Stroje Multicar jsou mimořádně spolehlivé, odolné a zajistí vám dlouhou životnost, inspirujte se jejich nabídkou přímo na webu.