Ostatní

Zajistěte si v předstihu ubytování v Chorvatsku

Chorvatsko je u českých turistů trvale nejoblíbenější zemí, ve které tráví dovolenou u moře. Ubytování zde najdete v nejrůznějších variantách, a to od moderních hotelů, přes penziony až po kempy. Nemáte-li pro letošek zatím jasno, vyzkoušejte si hlídač ubytování na internetovém serveru

SvětUbytování.cz. Jednoduše si zadáte požadovaný termín a místo a hlídač za vás vše obstará. Nabídne vám ubytovací možnosti, ze kterých si můžete vybrat podle svých představ. Z pestré mozaiky chorvatských destinací si představme alespoň tři z nich:

Dubrovník

Přímo v tomto historickém městě ale i v jeho okolí je k dispozici spousta apartmánů, penzionů, ubytování v soukromí, a v neposlední řadě jsou v nabídce i hotely Dubrovník. Příkladem za všechny může pro vás být Hotel Bellevue, který se nachází na úchvatném útesu nad zátokou Miramare a ze všech pokojů je nádherný výhled na moře, stejně jako z krytého bazénu, který můžete využívat. Historické centrum Dubrovníku je vzdálené 1,2 km. U hotelu je krásná oblázková pláž s restaurací Nevera, vinárnou a dalšími možnostmi občerstvení. Samotné ubytování je klimatizované, v námořnickém stylu, bezplatné Wi-Fi připojení a satelitní TV.

Mokošica

Nachází se 7 km od Dubrovníku přímo nad Jadranskou magistrálou, která vede do Splitu. Je to vlastně předměstí Dubrovníku, které tvoří Stará a Nová Mokošica. Ze severu a východu je město chráněno vysokými horami dalmatského pobřeží. Moře zde tvoří krásný a klidný záliv, který nabízí úžasné koupání a opalování na oblázkových plážích a celkem 111 možností luxusního i levného ubytování Mokošica. Turisty je skvěle hodnocena například Vila Casia přímo na pobřeží, se zahradou, kuchyní, bezplatným Wi-Fi připojením a perfektním vybavením pokojů.

 

Poreč

Toto přístavní město leží na západním pobřeží Istrie a patří k nejnavštěvovanějším střediskům na chorvatském Jadranu. Celá aglomerace nabízí celou řadu možností ubytování Poreč. Velké ubytovací kapacitě odpovídá nabídka sportu, kultury a zábavy. Letoviska se rozprostírají po celém členitém a vybírat můžete ze 30 hotelů, 13 kempů a 16 apartmánových komplexů . Stačí zadat termín a hlídač vám nabídne různé tipy na ubytování.