Tipy na výlet

Chorvatsko autobusem – nechejte se zavézt až do vašeho letoviska!

Přejete si dojet v pohodlí na svou dovolenou, bez nutnosti řízení auta nebo strachu z poruchových letadel? Chorvatsko autobusem byla vždy klasika, která nezklame. Jak si vybrat ten nejlepší způsob přepravy?

Hurá na dovolenou!

Dovolená by především měla být časem, kdy si skutečně odpočineme od všech běžných starostí, a užijeme si spoustu relaxace, pohody i legrace. Na dovolenou do Chorvatska je nejlepší jet autobusem – už při nástupu do něj vám začíná dovolená, kdy se nemusíte zcela o nic starat, a můžete se prospat nebo využít volný čas k sledování filmu či pozorování měnící se krajiny. Chorvatsko autobusem již od roku 1993 zajišťuje pravidelné linky do Chorvatska, které můžete využít i vy.

Proč utrácet za cestovku?

Chorvatsko je země, která je spolehlivá, pro Čechy dostupná, a navíc je již léty vyzkoušenou jistotou. Při výběru ubytování je nejlepší zvolit jeden z apartmánů, kterých je v zemi nepřeberné množství. Proč za ně ale platit nesmyslné provize cestovním kancelářím, když si je dokážete jednoduše objednat i sami? Ubytování Chorvatsko vám umožní kontakt přímo s poskytovatelem ubytovacích služeb, bez prostředníka, kterého byste museli platit. Zajistěte si ubytování přesně podle svých představ!

Dovolená jako ze snu

Když si zajistíte ubytování přesně podle svých představ, za které navíc nebudete platit žádné provize překupníkům, a necháte se na místo vaší dovolené přepravit pohodlným autobusem, můžete si pogratulovat. Právě vám začala dovolená, kterou si skutečně zasloužíte! Jak svůj volný čas využijete? Máte v plánu relaxovat na pláži, uplavat dlouhé kilometry, nebo se těšíte na poznání nových lidí?

Užijte si svou dovolenou bez starostí, nechejte se dovézt do vašeho letoviska autobusem!