Rady na cestu

Snadné parkování na letišti bez obav? Využijte služby na letišti Václava Havla

Zajímavou službou umožňující bezstarostné parkování na pražském letišti v Ruzyni je Smile Parking, tedy parkování s úsměvem. Pojďme si tuto službu představit a říct si více o tom, proč by mohla být právě pro vás zajímavá.

Klasický scénář se nemusí opakovat

Znáte to, blíží se hodina vašeho odletu a vy dokončujete balení a přemýšlíte, na co jste zapomněli. Většina z nás pro tyto situace dosud volila dopravu na letiště taxíkem, případně v závislosti na tom, odkud jedete, také prostředky MHD. Vlastním autem se odváží mnohem méně cestujících, protože ke stresu z balení a včasného příjezdu na letiště, se přidá hledání parkování a v zahraničí pak obavy, co je asi s mým autem. Tomu všemu už je ale konec, protože je tady služba Smile Parking.

Jednoduše bez stresu

Samotné cestování vlastním automobilem na letiště je vždy ta nejkomfortnější varianta, protože jsme zkrátka ve svém, vše si pohodlně dáme do auta a netaháme se nikam daleko s kufry. Problematický je hlavně ten příjezd na letiště, který řadu lidí od využití vlastního auta odradí, a který elegantně řeší právě Smile Parking a všech problémů vás zbaví:

  • Na letišti převezme vaše vozidlo řidič Smileparkingu
  • Bezpečně jej zaparkuje na zabezpečené parkovací místo

Volná parkovací místa vidíte vždy k dispozici v rámci vaší rezervace na webu služby. Zde si vyberete, kde chcete parkovat na letišti Václava Havla a jaký termín vás zajímá. Využít můžete také bezplatné služby Valet Parking, která vám auto zase přistaví v termínu vašeho příletu přímo na letišti. Za příplatek jsou tady také služby péče o vozidlo.

Bezpečnost na prvním místě

O své auto se v cizině také už nikdy nemusíte bát. Smile Parking využívá hlídaná parkoviště, která jsou zabezpečena mechanickými zábranami, fyzicky přítomnou ostrahou a pod dohledem sofistikovaného bezpečnostního systému. K vašemu autu se zkrátka nikdo nepovolaný nemá šanci dostat.