Tipy na výlet

Cashback aneb dostaňte část svých peněz z nákupu zpět

Pokud hledáte způsob, jak nakupovat výhodněji z pohodlí vašeho domova, máme pro vás tip. Už se nemusíte stresovat, kdy pojedete na nákup, kolik osob tam potkáte a jak dlouhá fronta vás bude čekat. Stačí zapnout zařízení s připojením na internet a začít nakupovat za výhodné ceny.

Cashback

Cashback je anglickým označením toho, jak můžete získat část svých peněz z nákupu zpět, tedy cash-peníze a back-zpátky. Díky možnostem internetu dnes můžete nakupovat z pohodlí domova za výhodné ceny. Stačí, když navštívíte cashback portál Tipli a objevíte výhody, které vám nakupování na tomto portálu nabízí.

Jak na to?

Nejdříve se na Tipli zaregistrujete. Nemusíte se ničeho obávat, registrace, nákupy i zaslání peněz zpět na bankovní účet je naprosto zdarma. Poté si na Tipli najdete obchod, ve kterém rádi nakupujete, či nový, který vám nabízí zajímavou slevu, a začnete nakupovat. Tipli funguje jako jakýsi rozcestník, na kterém si vyberte obchod, budete přesměrováni, ale samotný nákup probíhá naprosto identicky, jako kdybyste nakupovali napřímo v obchodě. Cena zboží je stejná, nijak se nenavyšuje.

Peníze zpět?

Možná si říkáte, jak je možné, že dostanete část svých peněz zpět. Žádný trik v tom není. Jedná se o to, že internetové obchody platí Tipli za zprostředkování zákazníků a on se o tuto odměnu dělí s vámi. Výběr na slevovém portálu je opravdu široký, nechybí obchody s oblečením, potravinami, doplňky, obuví, léčivy apod.

Aktuální letáky

Na Tipli najdete také aktuální nabídku letáků. Online letáky jsou možností, jak můžete sledovat nabídky supermarketů bez toho, aniž byste měli tištěný leták. Jedná se tak o efektivnější a ekologičtější způsob řešení. Díky tomu jste vždy informování o všech slevách a akčních nabídkách.