Ostatní

Toužíte žít nebo podnikat v Itálii? Víme, kde jednoduše koupit nemovitosti

Itálie je často označována jako „il bel paese“, což doslova znamená „krásná země“; jméno, které mu přisuzoval pravděpodobně jeden z největších básníků na světě, Dante Alighieri, autor Božské komedie. Tyčící se zasněžené hory, pohádkové a rozsáhlé pobřeží, nízké travnaté pláně a tisíce a tisíce kopců. Plus velká metropolitní města, ospalé venkovské vesničky, sezónní přímořská letoviska, módně zimní lyžařské lokality. Země kontrastů a protikladů, prodchnutá historií a bohatá na architekturu. Nejen tato úchvatná rozmanitost láká mnoho lidí, podnikatelů a rodin otevřít web italicahomes.com, kde je velmi rozmanitý prodej domů v Itálii a vybrat nemovitost splňující všechny požadavky.

Rozmanitá nabídka italských nemovitostí

Mnoho Američanů a Evropanů si již pořídilo „druhý domov“ právě v Itálii, například Němci často hledají immobilien in der Toskana.

Na webu italicahomes.com objevíte nemovitosti k prodeji určené nejen k „běžnému“ užívání. Web disponuje také luxusními vilami, pozemky, lukrativními pozemky, koupit ale také můžete farmu nebo prostory určené k podnikání. Jednoduchý filtr pomůže každému zúžit jeho výběr. V prvé řadě si však každý musí rozhodnout, ve které oblasti chce žít, podnikat či trávit dny volna.

Stabilní trh s nemovitostmi

Trh s nemovitostmi je extrémně stabilní a to, co dělá Itálii tak trochu jedinečnou, je široká škála typů nemovitostí, které jsou na trhu k dispozici: horské chaty, domy na pláži, venkovské nemovitosti, řadové domy a apartmány, hrady, zámky, studio apartmány, městské lofty a mnohem, mnohem více. Přesvědčte se sami na webu italicahomes.com.

V Itálii se obecně žije dobře! Jídlo je báječné, vína jsou lahodná, ale je toho víc. Zdravotnické služby a vzdělávání mohou konkurovat nejvyspělejším státům na světě.