Rady na cestu

Výborné bistro s českou kuchyní najdete přímo v centru Prahy

Praha je obrovská a obrovský je také výběr míst, kam můžete vyrazit na drink nebo na jídlo. Ať už Prahou bloudíte jednou za dlouhou dobu nebo jste zde dlouhodobě, jistě si dříve nebo později všimnete svého kručícího nedočkavého žaludku, který touží po dobrém jídle. Pokud si vážíte svého zdraví a máte svou úroveň, raději se vyhněte rychlému občerstvení a navštivte Bistro Botanique, kde vám připraví lahodné a vydatné pokrmy, které nejen naplní váš žaludek, ale také vám zajistí příjemný chuťový zážitek.

Bistro & Bar Botanique

Bistro najdete společně s barem v hotelu Botanique, který se nachází v samotném centru Prahy a to na adrese Sokolovská 11. Je pouze 15 minut chůze od Starého města a jeho strategické umístění napovídá, že se odsud rychle a snadno dostanete do jakékoliv části Prahy. Celý hotel je velmi lifestylový a jeho ekologický koncept vás jistě osloví. Bistro potěší prakticky všechny strávníky, můžete zde ochutnat tradiční česká jídla, ovšem v modernějším pojetí. Vždy se zde skvěle najíte a rádi se sem budete vracet. Bistro vaří i bezlepkově a vždy zde najdete pokrmy vhodné pro vegany a vegetariány. Snídaně je základ dne, proto můžete bistro využít pro snídani i obědy. Pokud vás zastihne hlad třeba v pozdních hodinách, můžete si zajistit donášku skrze Wolt nebo Damejidlo. Bistro na Florenci je vhodné, pokud plánujete rychlý oběd i pokud si chcete s vaším protějškem či přáteli užít skvělé jídlo na opravdu příjemném místě.

Na skleničku

Nemáte hlad? Možná jen hledáte příjemné místo, kam můžete vyrazit na skleničku. Bar Botanique vám obstará jak klasické, tak i netradiční koktejly. Můžete zde užít příjemnou společenskou atmosféru a objevit další zajímavé místo, na které se jistě rádi vrátíte. Kompletní menu najdete i s nápojovým lístkem vždy na stránkách hotelu a sice na hotelbotanique.com/cz/bistro-a-bar/.