Tipy na výlet

Levné ubytování v Praze

Praha je dle názoru turistů ze zahraničí jednou z nejkrásnější světových metropolí. S tím souvisí také zájem o ubytování zejména v době hlavní turistické sezónu. Vedle turistů navštěvuje Prahu ale také velký počet obchodníků, účastníků různých konferencí, kongresů či seminářů. To vše představuje velký zájem o ubytovací možnosti. Vedle hotelů jsou i levnější varianty v podobě ubytoven.

Jak si rezervovat levné ubytování?

Nezáleží, zde budete do Prahy cestovat třeba jen na dva dny, nebo na delší dobu. V každém případě je dobré si v klidu předem ubytování rezervovat. Opravdu příjemné ubytování a k tomu za nízké ceny si můžete včas zajistit díky službě Nexus – levné ubytování v Praze. |Na těchto webových stránkách najdete nejen nabídku konkrétních ubytoven, ale také odpovědi na nejčastěji kladené otázky zájemců o ubytování. Také je zde uveden ceník jednotlivých nabídek. Pokud si chcete v případě volného času prohlédnout některá zajímavá místa, můžete si vybrat z několika tipů.

Jak využít službu Nexus – levné ubytování v Praze?

Největší výhodou je, že nemusíte nikam chodit ani volat, ale vše vyřídíte z pohodlí svého domova. Stačí na internetu zadat heslo Ubytovny-praha.net a vybrat si ze dvou zde nabízených formulářů, a to rezervačního nebo poptávkového. Rezervační slouží k přímé rezervaci pokoje, poptávkový můžete využít v případě nedostatku volných kapacit. V tomto druhém případě se můžete spolehnout, že Nexus se vám co možná nejdříve sám ozve se sdělením aktuálního stavu a s nabídkou jiných možností ubytování v Praze.

Méně známá místa

Praha je plná historických památek a různých turistických lákadel. Ovšem služba Nexus vám nabídne i tipy, kde se nebudete prodírat houfem turistů, jako je tomu na Královské cestě od Prašné brány kolem orloje, přes Karlům most až na Hradčany. Výlet s rodinou si můžete zpestřit například návštěvou Motýlího domu v suterénu největšího hračkářství Hamleys v ulici Na Příkopě. Na ploše 150 m², kde je celoročně teplota 30°C a relativní vlhkost 80%, poletuje cca 600 exotických motýlů. Zejména pro případ nepříznivého počasí nebo mimo hlavní sezónu je to ideální tip.