Ostatní

Chybí vám příroda a klid? Ubytujte se v korunách stromů

Současný životní styl je velmi vyčerpávající, lidé žijí hektickým způsobem, většinu času tráví prací, jsou plní stresu a málokdy si najdou chvilku na odpočinek a relax. Tělo ovšem potřebuje odpočívat, aby se mohlo regenerovat a načerpat psychické síly. Nejlepším místem pro regeneraci a načerpání energie je příroda. Kde jinde se můžete cítit tak svobodní než v lese, daleko od lidí i civilizace. Dopřejte si jedinečný zážitek, kterým je ubytování na stromě. Slyšeli jste o treehouse? Jde o luxusní dřevěné domky v korunách stromů, které jsou v hlubokém lese, daleko od města, Neuslyšíte zde troubící motoristy ani houkající sanitky, ale jen klid, zpívající ptáky a vítr, který hvízdá v korunách stromů.

Unikátní zážitek na celý život

Luxusní domky na stromě jsou senzačním zážitkem, nachází se nedaleko obce Křížany, jde o prostorné a krásné domky, které nabízí maximální komfort. Odpočinete si zde od práce i všedních starostí. Kolem vás nebude žádná elektronika, povinnosti ani nic, co by vás stresovalo. Odpočinete si na chvíli od celého světa. Přivítá vás zde výhled na čistou přírodu, na Ještěd a na Ralskou pahorkatinu. Kolem vás bude jen krásná příroda a mnoho úžasných možností k výletu.

V tree house nechybí kuchyňka, velká pohodlná postel, prostorná terasa s houpací sítí, kompletní sady nádobí, litinový krb, ekologické WC a přírodní sprcha. Máte zde i soukromý přírodní wellness, je zde sauna na dřevo, gril, ohniště a mnoho dalšího. Užijete si krásné romantické večery za svitu svíček a svítilen. takový výhled na hvězdnou oblohu jste možná ještě nezažili. Na terase si můžete dát ráno kávu nebo čaj, večer třeba popíjet víno a kochat se tím klidem a atmosférou, která se vám vypálí do paměti. Je jedno, jestli chcete vyrazit sami, se svým protějškem, s přáteli nebo rodinou, pobyt v korunách stromů si zajisté užijete naplno. Více informací a možnost rezervace objevíte na www.treehousejested.cz.