Tipy na výlet

Hotel v Třeboni nabízí výhodné wellness pobyty

Potřebujete si odpočinout a načerpat nové síly? Máte toho v práci až nad hlavu? Vyzkoušejte wellness pobyt za výhodnou cenu do jihočeského města Třeboň. Ubytování v Třeboni vám nabídne čtyřhvězdičkový hotel Zlatá Hvězda, který má vlastní wellness centrum a nabízí naprosto unikátní výhled na třeboňské náměstí. Kromě toho poznáte krásy třeboňské přírody. A z jakých wellness pobytů můžete vybírat?

Wellness pobyt s konopím

Využít můžete například exkluzivní třídenní wellness pobyt s konopím, při kterém poznáte léčivé účinky konopí. Budete mít jedinečnou možnost poznat uklidňující a protizánětlivé účinky konopné koupele, celotělovou a obličejovou masáž konopnou emulzí a peeling. Také získáte příležitost ochutnat jedinečné pokrmy, jako jsou konopné těstoviny, zeleninové rizoto s konopnými lístky anebo pečený kapr s konopným semínkem.

Lázeňský pobyt

Pro načerpání sil můžete využít týdenní lázeňský pobyt, který zahrnuje 10 procedur ve wellness centru, jež je součástí Hotelu Zlatá hvězda. Ubytování Třeboň vám tak poskytne rašelinové koupele, ruční masáže zad a šíje od profesionálních masérů či thermo obklady. Také si zaplavete v bazénu a odpočinete a naberete síly ve Whirlpool vaně. Aby byl výsledek vašeho odpočinkového pobytu dokonalý, o dobré jídlo se postará vyhlášená restaurace, která je součástí hotelu. Ochutnat můžete například místní tradiční pokrmy, mezi kterými vynikají zejména rybí speciality.

Wellness pohoda

Od každodenního stresu vám pomůže i 4–7 denní wellness pobyt s názvem pohoda, který je vhodný pro všechny muže i ženy, včetně seniorů. Na samotném začátku vás přivítají welcome drinkem. Během pobytu se pak o vás postará profesionální masér, navštívíte saunu, poznáte léčebné účinky rašelinového zábalu a vyzkoušíte bublinkovou koupel s aromaterapií a vířivku při svíčkách. Hotel Třeboň vás bude hýčkat.

Nenadchnul vás žádný pobyt z vybraných wellness pobytů? Nevadí. Hotel nabízí řadu dalších wellness pobytů. Vybrat si tak můžete přesně takový, který bude odpovídat vašim požadavkům.